Facebook PFTUInstagram PFTUYouTube PFTUEnglish version

Právne kliniky
Publikácie
Právnické konferencie
Podujatia
International relations
Študuj u nás
Podnety / oznámenia
Profil absolventa
Opis štud. programu
Predajňa literatúry

Univerzitná liga

4. sezóna UniCupu prichádza!

UniCup, univerzitná e-športová liga, sa po úspešnej tretej sezóne, ktorej sa zúčastnilo viac ako 450 hráčov, rozdelených v 81 tímoch, reprezentujúcich až 11 univerzít, sa hlásime s otvorením registrácií do novej sezóny!

V poradí štvrtá sezóna prinesie množstvo noviniek a zmien, na ktoré sa môžu hráči tešiť. Čo sa však nemení sú naše hlavné herné tituly, ktorými aj naďalej ostávajú hry League of Legends a Counter-Strike: Global Offensive.

Víťazné celky z oboch hier si však tentokrát neodnesú vecné ceny, ale peňažný prize pool. Tri najlepšie univerzitné tímy v oboch hrách si rozdelia až 2 000€!

V rámci novej sezóny sa môžu hráči tešiť na množstvo nových súťaží, ktoré doplní aj naša hlavná a doposiaľ najkomplexnejšia súťaž o titul E-športová univerzita LS 2021.

Tak, to by bolo nateraz všetko k tomu, čo nás v ďalšej sezóne čaká. Kto a ako sa však do nej môže zaregistrovať?

Registrácia
V rámci UniCupu je možné registrovať svoj tím v zložení piatich študentov rovnakej slovenskej vysokej školy, alebo v tzv. 4+1 zložení s jedným stredoškolákom. Každý tím môže mať aj jedného náhradníka, ktorého je potrebné uviesť priamo v registrácii. Samotné registrácie trvajú do 13. 3. 2021.

Ak nemáte tím, ale chceli by ste sa ligy zúčastniť, je tu pre vás možnosť vyplniť registráciu pre jednotlivcov. Po tejto registrácií sa vám ozveme a pomôže vám s nájdením ďalších spoluhráčov, s ktorými sa budete môcť ligy zúčastniť. Všetky linky na registráciu nájdete nižšie!

Registrácie pre LoL: http://bit.ly/UCS4LoL
Registrácie pre CS:GO: http://bit.ly/UCS4CSGO
Registrácie pre jednotlivcov: http://bit.ly/UCS41v1

Viac informácii o novej sezóne nájdete aj na https://www.lancraft.cz/clanek/457/nova-sezona-v-unicupe-prichadza-priprav-sa-na-4-sezonu